Superb Two Bedroom House close to Etihad & Coop Live - Private & Free Parking

Apartmán

Manchester, Velká Británie12 Overlinks Road, M11 3DD

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 684 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Rozloha: 13 m²
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 684 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Superb Two Bedroom House close to Etihad & Coop Live - Private & Free Parking v lokalitě Manchester nabízí zahradu.

„Dům se dvěma ložnicemi“ nabízí 13 m² až pro 5 osob. Vlastní koupelna a fén jsou v tomto prázdninovém domě. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu, varnou desku a lednici. Vybavení zahrnuje také televizi a pračku. V tomto prázdninovém domě máte výhled na zahradu.

„Philips Park“ je ve vzdálenosti 1,3 km od apartmánu. K místu „Elizabeth Gaskell's House“ je to 2 km.

Na místě je bezplatné parkoviště. Wi-Fi je bezplatná a k dispozici je také úschovna zavazadel.

Vzdálenosti k vybraným místům

City of Manchester 'Etihad' Stadium1,1 km
Clayton Hall Museum2,2 km
Piccadilly2,3 km
Manchester Apollo2,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Dům se dvěma ložnicemi

▾

Superb Two Bedroom House close to Etihad & Coop Live - Private & Free Parking - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada
  • Úschova zavazadel
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 250 GBP.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Ardwick“ od ubytování „Superb Two Bedroom House close to Etihad & Coop Live - Private & Free Parking“?

Železniční stanice „Ardwick“ se nachází 1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Manchester Airport“ od ubytování „Superb Two Bedroom House close to Etihad & Coop Live - Private & Free Parking“?

Manchester Airport se nachází 14,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 74 recenzí hostů je 8,9/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Superb Two Bedroom House close to Etihad & Coop Live - Private & Free Parking nebo přidejte vlastní.

Basse11 - 2025
10/10
★★★★★

Skvělé místo, navíc ve výborné lokalitě, protože jsme měli koncert v Coop Live a dalo se tam dojít pěšky. Okolí bylo klidné a do centra města vedlo výborné spojení. Na cestu jsme využili Uber, který stál asi 7 liber jedním směrem. K dispozici bylo parkování i veškeré potřebné zázemí v okolí, takže si toto místo určitě znovu prověříme při dalším rezervování.

ℹ) Recenze Superb Two Bedroom House close to Etihad & Coop Live - Private & Free Parking nevyjadřují stanovisko besthoteloffers.net.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Superb Two Bedroom House close to Etihad & Coop Live - Private & Free Parking - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 684 Kč
Typická cena
~3 383 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 271

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 684 Kč
Typická cena
~3 749 Kč

Toto ubytování je o 25 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně se zahradou a s rodinnými pokoji: 42

Za podobnou cenu

~3 982 Kč – ~5 387 Kč

  • Porovnaná ubytování 75
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 12
  • S bazénem 3
  • Se snídaní 5

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

house in Heald Green village

9,3/10 ~4 249 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.