New 3 bedroom stylish home with drive & garden

Prázdninový dům

Manchester, Velká BritánieM40 2DF

Vyberte termín a ověřte ceny.

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 8 hostů
  • Rozloha: 127 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O prázdninovém domě

V ubytování New 3 bedroom stylish home with drive & garden v lokalitě Manchester najdete zahradu.

„Dům se 3 ložnicemi“ má 127 m² a pojme až 8 osob. K dispozici máte televizi, kuchyň nebo kuchyňský kout a pračku v tomto prázdninovém domě. Výhled na zahradu máte v tomto prázdninovém domě.

Ubytování je od místa „Moston Fairway Nature Reserve“ vzdálené 1,6 km. Parkování v areálu a připojení k Wi-Fi jsou bezplatné.

Vzdálenosti k vybraným místům

Clayton Hall Museum3,1 km
City of Manchester 'Etihad' Stadium3,1 km
Greater Manchester Police Museum3,8 km
Chetham's Library4,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Prázdninový dům

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Dům se 3 ložnicemi

▾

New 3 bedroom stylish home with drive & garden - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Moston“ od ubytování „New 3 bedroom stylish home with drive & garden“?

Železniční stanice „Moston“ se nachází 3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Manchester Airport“ od ubytování „New 3 bedroom stylish home with drive & garden“?

Manchester Airport se nachází 17,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze prázdninového domu New 3 bedroom stylish home with drive & garden nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování New 3 bedroom stylish home with drive & garden. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10