Malmaison Manchester

Piccadilly, M1 3AQ Manchester, Velká Británie

  • Až pro 3 hosty
  • Až 25 m²
  • Wellness nebo spa
  • Ložnice: 1

Malmaison Manchester se nachází 283 m od centra. V recenzích ubytování získává 8,4/10 (5 432 hodnocení). Na místě ubytování nabízí wellness, fitness centrum a restauraci.

Malmaison Manchester je čtyřhvězdičkový hotel umístěný v krásně zrekonstruovaném viktoriánském skladu přímo naproti stanici Manchester Piccadilly. Nabízí 165 stylových pokojů s luxusními postelemi a intimním osvětlením, doplněnými plazmovými televizory a vysokorychlostním připojením k internetu.

Hotel stojí jen 150 metrů od Piccadilly Gardens a je také v krátké docházkové vzdálenosti od nákupního centra Arndale, přibližně deset minut chůze. Automobilová dostupnost Old Traffordu trvá kolem deseti minut, což umožňuje snadné spojení s klíčovými místy živého centra Manchesteru.

Pokoje v Malmaison Manchester mají vlastní koupelny vybavené sprchovými kouty s masážní funkcí nebo vanami s hlavovou sprchou. Každý pokoj disponuje kuchyňským koutem pro přípravu čaje a kávy, televizorem s plochou obrazovkou se satelitním vysíláním a kanály na vyžádání i klimatizací. Další vybavení zahrnuje pantofle, župany, hypoalergenní i syntetické polštáře společně s peříčky pro pohodlí hostů. K dispozici jsou také fén na vlasy, žehlička, pracovní stůl a šatní skříně či skříně na odkládání oblečení.

Hotel provozuje brasserie nabízející moderní britskou kuchyni i francouzské speciality spolu se stylovým barem Mal Bar servírujícím kreativní koktejly z čerstvého ovoce a kvalitních destilátů. K dispozici je fitness centrum a wellness služby jako masáže nebo profesionální manikúra. Bezplatné Wi-Fi funguje ve všech společných prostorách i pokojích. Výtahem lze snadno zajistit pohyb osobám na vozíkách díky bezbariérovému přístupu. Recepce nabízí bezpečnostní schránky obvykle u hlavního pultu spolu s možnostmi pokojového servisu.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 095 Kč

Nabídka pokojů

Ubytování Club Deluxe s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • kávovar

3 osoby20 m²vlastní koupelna

Malmaison Manchester - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • restaurace
  • bar
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

When booking 6 rooms or more, different policies and additional supplements will apply.

The property will contact the guest following their reservation.

When travelling with a dog, please note that an extra charge of £25 for 1 dog or £40 for maximum 2 dogs, per night applies.

Dogs are allowed in designated guest rooms-please notify the hotel in advance.

The Breakfast inclusive rates include a Full-cooked breakfast and Dinner inclusive rates includes 2 courses from our Seasonal A’ la Carte menu and a side dish.

Supplements apply to certain items.

Inclusions only apply for adults.

Children’s Breakfast is not included in the advertised rates and the charges are as follows directly to the hotel: 0-4 years old – Breakfast Complimentary/5- 11 years old – Breakfast charged at 50% full price/ 12 and over breakfast charged at full adult price.

Kids Dinner Menu also available.

Please note extra beds and cots must be confirmed with the hotel prior to arrival, customers will be required to settle children's extra bed charges (£30 per night) directly with the hotel.

Malmaison Spa is open from Wednesday to Monday and closed on Tuesdays.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Malmaison Manchester“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Malmaison Manchester“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Malmaison Manchester“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Malmaison Manchester wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Malmaison Manchester určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Má Malmaison Manchester restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Kde se nachází Malmaison Manchester?

Ubytování se nachází ve městě Manchester.

Malmaison Manchester na mapě: Manchester

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Malmaison Manchester

Průměrné hodnocení z 5 432 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Malmaison Manchester zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na besthoteloffers.net

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10