LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center

Apartmán

Manchester, Velká Británie2 Warden Street, M40 2FA

  • Až pro 5 hostů
  • Rozloha: 1911 m²
  • Ložnice: 3

Vyberte data a zobrazte ceny

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

„Apartmán se 3 ložnicemi“ nabízí 1911 m² až pro 5 osob. K přípravě jídla slouží kuchyň nebo kuchyňský kout. K praní a sušení je k dispozici pračka a sušička. V tomto apartmánu můžete využívat vlastní koupelnu. Vybavení kuchyně: trouba, mikrovlnná trouba, lednice, kuchyňské náčiní. LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center se nachází v obci Manchester.

Hosté mohou využívat zahradu. Na místě najdete bar. Clayton Hall Museum je 3,8 km od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Clayton Hall Museum3,8 km
City of Manchester 'Etihad' Stadium3,9 km
Greater Manchester Police Museum4,1 km
Chetham's Library4,6 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Pokud si chcete vařit, „Apartmán se 3 ložnicemi“ má kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Hledáte více než jednu ložnici? „Apartmán se 3 ložnicemi“ má 3 ložnice.Zobrazit podrobnosti
  • Plánujete prát na místě? V ubytování „Apartmán se 3 ložnicemi“ je pračka.Zobrazit podrobnosti

Ověřte před rezervací

Nabídka pokojů

Apartmán se 3 ložnicemi

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 24 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 600 GBP.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada
  • Zvukotěsné pokoje

LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center na mapě: Manchester

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Vyžaduje LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center zálohu?

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 600 GBP.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 10:00.

Jaké ubytování nabízí LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center?

Apartmán se 3 ložnicemi: až 5 osob; 1911 m²; počet ložnic: 3; Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King), Extra velká postel (velikosti Super King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center vařit nebo vyprat?

V tomto apartmánu je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: trouba, mikrovlnná trouba, lednice, kuchyňské náčiní.

Nabízí LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center parkování a kolik stojí?

Za parkování na místě se neplatí.

Povoluje LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Je Wi-Fi v LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center?

Apartmán se 3 ložnicemi: lednice, psací stůl, fén, ručníky.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 24 let.

Jak daleko je Moston od ubytování „LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center“?

Moston se nachází 2,5 km od ubytování.

Recenze ubytování LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center

Průměrné hodnocení z 93 recenzí hostů je 9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Harrison06 - 2025
10/10

Paráda. Místo dost, všechno co jsme potřebovali. Byla i příjezdová cesta, takže auto nemuselo stát na ulici. Postele super pohodlný a čistý. WiFi fungovalo, v obýváku velká televize, děti koukaly s radostí. Obchody kousek a do centra jen 15 minut.

ℹ) Recenze LUXURY 3 BEDROOM HOUSE Close to Manchester Center nevyjadřují stanovisko besthoteloffers.net.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10