KNUTSFORD House Holidays

1 KNUTSFORD ROAD, M18 7AL Manchester, Wielka Brytania

  • Do 8 osób
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 3

Goście obiektu KNUTSFORD House Holidays w miejscowości Manchester mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne. Elizabeth Gaskell's House znajduje się 3 km od domu wakacyjnego. Odległość do Kersal Moor wynosi 9 km.

KNUTSFORD House Holidays ma kuchnię i rozkładaną sofę. Na miejscu goście mogą skorzystać z prywatnego parkingu, tarasu i ogrodu. Maksymalna liczba gości to osiem osób. Układ obejmuje do trzech sypialni. Trzy sypialnie są wyposażone w trzy łóżka podwójne i duże łóżko (typu king-size).

Odległości do wybranych miejsc

Victoria Baths2,9 km
Hala koncertowa O2 Apollo Manchester3,4 km
Stadion piłkarski City of Manchester3,8 km
Muzeum Clayton Hall4,1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~714 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie KNUTSFORD House Holidays?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Dom wakacyjny

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

8 osób4500 m²prywatna łazienka

KNUTSFORD House Holidays - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • taras
  • ogród
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
  • pokoje dźwiękoszczelne

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 100.00 GBP.

Metoda płatności za depozyt: card.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

KNUTSFORD House Holidays na mapie: Manchester

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „KNUTSFORD House Holidays”?

Zameldowanie: od 14:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 11:00.

Czy KNUTSFORD House Holidays oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „KNUTSFORD House Holidays” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „KNUTSFORD House Holidays”?

Maksymalnie mogą tu nocować 8 osób.

Czy KNUTSFORD House Holidays ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy KNUTSFORD House Holidays ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „KNUTSFORD House Holidays” znajduje się Belle Vue?

Belle Vue znajduje się 280 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „KNUTSFORD House Holidays” znajduje się najbliższe lotnisko?

Manchester Airport znajduje się 13,6 km od obiektu.

Opinie o KNUTSFORD House Holidays

Średnia ocena z 42 opinii na Booking.com to 8,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o KNUTSFORD House Holidays. Dodaj swoją na besthoteloffers.net

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10