Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG

Todd Street, M3 1NZ Manchester, Velká Británie

  • Až pro 2 hosty
  • Až 30 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1
 

Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG leží 653 m od centra. Hosté hodnotí ubytování 8,8/10 (5 338 hodnocení). Na místě ubytování nabízí restauraci, fitness centrum a bar.

Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG je 4hvězdičkový hotel situovaný přímo vedle stanice Manchester Victoria v Manchesteru. Hotel má restauraci, koktejlový bar a společenskou místnost pro hosty. Nabízí celkem 252 pokojů, z nichž některé poskytují výhled na město. Nachází se pouhých 90 metrů od arény Manchester Arena.

Mezi další blízké významné body patří Manchester Central vzdálený 350 metrů a Canal Street ve vzdálenosti 1,4 km. Divadlo Palace Theatre a koncertní síň Bridgewater Hall jsou přibližně 2,5 km od hotelu. Pro cestující přijíždějící letecky je letiště Manchester Airport vzdáleno 16 km.

Ubytování zahrnuje klimatizované pokoje s plochou obrazovkou TV se satelitním příjmem a trezory na cennosti. Každý pokoj má vlastní koupelnu s bezbariérovým sprchovým koutem, župany, pantoflemi i bezplatnými toaletními potřebami včetně mýdla a vysoušeč vlasů. Další vybavení pokojů tvoří ledničky nebo kuchyňské kouty s kávovary a rychlovarnými konvicemi spolu s vestavěnými skříněmi a pracovními stoly.

Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi po celém objektu i neomezený vstup do fitness centra otevřeného nonstop. Mezi další služby na místě patří business centrum, denní tisk pro pohodlí hostů, výtah se zastávkami ve všech patrech i parkování v okolí hotelu. Recepce poskytuje informace o místních atrakcích.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 371 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj Standard s manželskou postelí Queen

Ubytuje až 2 osoby a má rozlohu 24 m². Vybavení: postel king-size a klimatizace.

Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • bar
  • Každodenní úklid
  • Centrum pro fitness
  • Recepční služby 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Příjezd

  • Od

Odjezd

  • Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je v ubytování „Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Má Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG?

Ubytování se nachází ve městě Manchester.

Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG na mapě: Manchester

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG

Průměrné hodnocení z 5 338 recenzí na Booking.com je 8,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel Indigo Manchester - Victoria Station by IHG zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na besthoteloffers.net

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10