Canvas Manchester, Student Residence & Summer Stays

Oblíbené u hostů
Apartmán

Manchester, Velká BritánieCanvas Manchester, River Street Tower, 2 River St, M15 5GQ

Vyberte termín a ověřte ceny.

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Až 25 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 3

Ceny a dostupnost

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Ubytování Canvas Manchester, Student Residence & Summer Stays najdete v lokalitě Manchester. Některé pokoje mají sdílenou koupelnu.

„Mamucium“ je ve vzdálenosti 570 m od apartmánu. K dispozici máte fitness centrum. Budova je vybavena výtahem.

V nabídce jsou studia, pokoje a apartmány o ploše od 9 do 25 m². Vybavení zahrnuje kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu, varnou desku a lednici. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu. Televize je ve všech studiích.

Za používání Wi-Fi hosté neplatí.

Vzdálenosti k vybraným místům

The Manchester Museum1,1 km vzdušnou čarou
Manchester Cathedral1,6 km vzdušnou čarou
Kersal Wetlands4,2 km vzdušnou čarou
Kersal Moor5,2 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePosteleVlastní koupelna
Studio220 m²1Manželská postel-
Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou114 m²1Samostatná postel-
Apartmán se 2 ložnicemi225 m²22 × Samostatná postelAno
Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou19 m²1Samostatná postel-
Apartmán se 3 ložnicemi625 m²33 × Samostatná postelAno

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte apartmány v ubytování Canvas Manchester, Student Residence & Summer Stays podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • ručníky
  • lednice

Studio

▾

Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou

▾

Apartmán se 2 ložnicemi

▾

Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou

▾

Apartmán se 3 ložnicemi

▾

Canvas Manchester, Student Residence & Summer Stays - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Služba concierge
  • Služba praní
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Arrival outside the stated check-in times, will incur a fee.

"Disclaimers:

- Please note you'll need to submit your ID and fill in some basic information for vetting purposes on our guest portal after completing your booking.

- Please note that this is primarily a Student Accommodation.

- All images, floor plans and particulars included herein are for illustrative and indicative purposes only.

The allocated units may differ slightly in detail according to their positioning in the building. "Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Manchester Oxford Road“ od ubytování „Canvas Manchester, Student Residence & Summer Stays“?

Železniční stanice „Manchester Oxford Road“ se nachází 560 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Manchester Airport“ od ubytování „Canvas Manchester, Student Residence & Summer Stays“?

Manchester Airport se nachází 13 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 406 recenzí hostů je 8,1/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Canvas Manchester, Student Residence & Summer Stays nebo přidejte vlastní.

Rebecca08 - 2025
9/10
★★★★★

Pro studenty, případně pro lidi v podobném věku, je to naprosto ideální, jen bychom uvítali více věcí na vaření. Společné a sdílené prostory jsou k dispozici a za zmínku stojí i slušná posilovna. Celý objekt působí velmi bezpečně, protože pro vstup i výstup a také pro použití výtahu je nutné mít přístupový čip.

ℹ) Recenze Canvas Manchester, Student Residence & Summer Stays nevyjadřují stanovisko besthoteloffers.net.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10