2 Bed City Centre Flat Free Parking

Naval Street, M4 6AN Manchester, Wielka Brytania

  • Do 6 osób
  • Powierzchnia: 79 m²
  • Sypialnie: 2

Dom wakacyjny 2 Bed City Centre Flat Free Parking mieści się w miejscowości Manchester. Odległość do Manchester Cathedral wynosi 1,2 km. Kersal Moor leży 4,7 km od domu wakacyjnego.

Obiekt o powierzchni 79 m² ma dwie sypialnie i może pomieścić sześć osób. Dwie sypialnie wyposażono w łóżko podwójne i łóżko pojedyncze. Obiekt ma kuchnię i pralkę. W czasie pobytu można korzystać z parkingu i bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Muzeum Policji Greater Manchester600 m
Chetham's Library1,5 km
Hala widowiskowa Manchester Arena1,7 km
National Football Museum1,1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~645 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie 2 Bed City Centre Flat Free Parking?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • widok na miasto

6 osób79 m²prywatna łazienka

2 Bed City Centre Flat Free Parking - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • winda

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 300.00 GBP.

Metoda płatności za depozyt: card.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

2 Bed City Centre Flat Free Parking na mapie: Manchester

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „2 Bed City Centre Flat Free Parking”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy 2 Bed City Centre Flat Free Parking oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „2 Bed City Centre Flat Free Parking” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „2 Bed City Centre Flat Free Parking”?

Maksymalnie mogą tu nocować 6 osób.

Gdzie znajduje się 2 Bed City Centre Flat Free Parking?

Obiekt znajduje się w miejscowości Manchester.

Jak daleko od obiektu „2 Bed City Centre Flat Free Parking” znajduje się Manchester Oxford Road?

Manchester Oxford Road znajduje się 1,7 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „2 Bed City Centre Flat Free Parking” znajduje się najbliższe lotnisko?

Manchester Airport znajduje się 14,9 km od obiektu.

Opinie o 2 Bed City Centre Flat Free Parking

Średnia ocena z 35 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o 2 Bed City Centre Flat Free Parking. Dodaj swoją na besthoteloffers.net

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10